Onze harmonie viert binnenkort een bijzonder moment in de muzikale ontwikkeling van de Belfeldse jeugd. Op 14 juni zullen veel kinderen hun nieuwe muzikale vaardigheden laten zien tijdens een uitvoering in samenwerking met basisschool KOM.MIJN. Deze bijzondere mijlpaal is mogelijk gemaakt door de inzet van onze vereniging, met een speciale vermelding van ons overleden erelid, Jan Peeters. Zijn nalatenschap heeft een belangrijke rol gespeeld in dit succes.
Jan Peeters: Een toegewijd lid
Jan Peeters was jarenlang een toegewijd lid van onze harmonie. Als bestuurslid heeft hij in verschillende functies zijn passie voor muziek en educatie gecombineerd. Zijn inzet voor de jeugd was enorm en stond centraal in zijn betrokkenheid bij de harmonie. Jan’s liefde voor muziek en zijn streven om dit door te geven aan de jongere generaties, waren duidelijk in alles wat hij deed.
Blijvende impact van Jan Peeters
Hoewel Jan Peeters niet meer bij ons is, blijft zijn inzet en liefde voor jeugd en muziek een blijvende impact hebben op onze vereniging. Na zijn overlijden heeft Jan namelijk een gulle donatie nagelaten aan de harmonie. Deze donatie is vervolgens gebruikt voor de aanschaf van nieuwe muziekinstrumenten voor beginnende kinderen. Dit was een essentiële investering die het scholenproject mogelijk heeft gemaakt. Dankzij deze instrumenten kunnen kinderen hun eerste stappen in de muziek zetten en hun talenten ontwikkelen.
Het Scholenproject: Hoogtepunt op 14 Juni
Het scholenproject, dat op 14 juni zijn hoogtepunt bereikt, is een prachtig initiatief van onze harmonie om kinderen op jonge leeftijd kennis te laten maken met muziek. De samenwerking met basisschool KOM.MIJN speelt hierbij een belangrijke rol. De kinderen zullen met trots hun nieuw verworven muzikale vaardigheden tonen. Dit bewijst bovendien hoe onze vereniging zich inzet om jeugd enthousiast te maken voor muziek.
Dankzij het nalatenschap van Jan Peeters konden we nieuwe muziekinstrumenten aanschaffen voor de beginnende kinderen, wat het scholenproject van dit jaar – en hopelijk ook van de toekomst – tot een succes zal maken.
Daarom nodigen wij u graag uit voor dit evenement! De uitvoering van het scholenproject zal plaatsvinden op 14 juni tussen 19:00 en 20:00 uur in gemeenschapcentrum De Hamar in Belfeld. Graag tot dan!



